OD 19.12.2020  MALOOBCHODNÁ ČINNOSŤ  PREVÁDZOK FIRMY PARAPETROL IBA AKO VÝDAJNÉ MIESTO 

VEĽKOOBCHODNÝ PREDAJ NIE JE OBMEDZENÝ


Vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR  č.45 sa od 19.12.2020 uzatvárajú maloobchodné prevádzky. Zákaz sa nevzťahuje v zmysle §1 odsek 2.) písmeno h.) na výdajné miesto tovarov zakúpených na diaľku (pri dodržaní predpísaných opatrení) to je zakúpených prostredníctvom webovej stránky alebo telefonicky.

Na základe vyššie uvedeného sú prevádzky  firmy PARAPETROL od 19.12.2020 pre maloobchodný predaj  v prevádzke iba ako výdajné miesto.

Maloobchodní zákazníci si môžu tovar zakúpiť prostredníctvom nášho e-shopu 

www.bauteko.info a www.i-stavba.sk

telefonicky na telefóných číslach, ktoré nájdete v tomto webe v sekcii

KONTAKTY - ZOZNAM PREVÁDZOK.

Zakúpený tovar Vám bude vydaný v našich prevádzkach.


         Všetkým zákazníkom ako aj dodávateľom ďakujeme za spoluprácu v roku 2020 a želáme krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov a do nového roku pevné zdravie, šťastie a úspechy.

foto1
STAVBA

Naše ceny Vás milo prekvapia.
Radi Vás uvítame v našich prevádzkach alebo Vás navštívi náš obchodný manažér priamo vo Vašej firme. Pre zmluvných partnerov je doprava zadarmo.

NOVINKY

21.11.2018 Hydroizolácie

Opravíme vašu strechu a budete v suchu.

21.11.2018 Dekoračné nátery a omietky FOX

Skrášlite si svoje bývanie dekoračnou maľbou.

21.11.2018 Zatepľovanie budov

Neplate za teplo každý rok, keď stačí iba raz zaplatiť za zateplenie.

21.11.2018 Sadrové omietky

Súčasný trend je interiérová sadrová omietka.

BAUTEKO - EKOLÓGIA V STAVBE

BAUTEKO je ochranná známka označujúca naše stavebné materiály slúžiace k lepeniu dlažby a obkladov (cementové lepidlo tried C1, C2 ako i špeciálne C2T S1), fasádne pastovité omietky a zatepľovanie fasád ako aj pre murovacie malty a ostatnú stavebnú chémiu (dvojzložková hydroizolácia, farba na betón, fasádna farba atď) .

NITRABIT je ochranná známka označujúca naše asfaltové pásy oxidované pre hydroizolácie spodnej stavby a modifikované sfaltové pásy pre hydroizolácie plochých striech a zatepľovanie plochých striech.

Dodávame i asfaltové výrobky (penetrák, penetral ALP, gumoasfalt SA 12, ATN, ATS atď) značky PARAMO k opravám hydroizolácii.

Vieme poradiť a navrhnúť akúkoľvek hydroizoláciu plochých striech technológiou asfaltových pásov alebo tekutej lepenky (asfaltové hydroizolačné výrobky) vrátane zateplenia strechy. Náš sortiment sme doplnili o cementové lepidlá, malty a omietky a ostatnú stavebnú chémiu značky ATLAS a o sadrové omietky , lepidlá a stierky značky ATLAS a DOLINA NIDY. V našich prevádzkach miešame i farbené fasádne omietky. Predávame i OSB a DURELIS dosky a doplnkový sortiment k zatepľovaniu fasád (polystyrén, sieťky, rohy atď.)

Keď potrebujete opraviť výtlky, výmoly a výkopy v asfaltovej ceste alebo chodníku, tak Vám príde veľmi vhod nami dodávaná vrecovaná asfaltová zmes spracovateľná za studena značky ROADBIT.

Rozšírili sme distribučné portfólio o distribúciu minerálnej vlny značky PETRALANA, najpredávanejší výrobok z tohto sortimentu je PETRAFAS - fasádna minerálna vlna a PETRAROOF - strešná minerálny vlna.

Našou novinkou sú dekoračné nátery značky FOX.

Sme členmi obchodnej aliancie SOAS a na našich prevádzkach stavebnín nájdete ucelený sortiment stavebných materiálov.

 Vyskúšajte  nami dodávané gelové lepidlo GEOFLEX na obkladačky a dlažbu a  iné  už  viac nebudete chcieť.   

V našich prevádzkach miešame fasádne farbené omietky značky BAUTEKO.

Ospravedlňujeme sa váženým zákazníkom , táto web stránka je vo výstavbe a neobsahuje informácie o produktoch, tie nájdete na www.bauteko.info

Viac

© 2018 parapetrol a.s. all rights reserved. Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x