OD 19.12.2020  MALOOBCHODNÁ ČINNOSŤ  PREVÁDZOK FIRMY PARAPETROL IBA AKO VÝDAJNÉ MIESTO 

VEĽKOOBCHODNÝ PREDAJ NIE JE OBMEDZENÝ


Vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR  č.45 sa od 19.12.2020 uzatvárajú maloobchodné prevádzky. Zákaz sa nevzťahuje v zmysle §1 odsek 2.) písmeno h.) na výdajné miesto tovarov zakúpených na diaľku (pri dodržaní predpísaných opatrení) to je zakúpených prostredníctvom webovej stránky alebo telefonicky.

Na základe vyššie uvedeného sú prevádzky  firmy PARAPETROL od 19.12.2020 pre maloobchodný predaj  v prevádzke iba ako výdajné miesto.

Maloobchodní zákazníci si môžu tovar zakúpiť prostredníctvom nášho e-shopu 

www.bauteko.info a www.i-stavba.sk

telefonicky na telefóných číslach, ktoré nájdete v tomto webe v sekcii

KONTAKTY - ZOZNAM PREVÁDZOK.

Zakúpený tovar Vám bude vydaný v našich prevádzkach.


         Všetkým zákazníkom ako aj dodávateľom ďakujeme za spoluprácu v roku 2020 a želáme krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov a do nového roku pevné zdravie, šťastie a úspechy.

Obchodné podmienky

Účelom tohto webu je poskytnúť čo najširšie technické informácia o tovare dodávanom spoločnosťou PARAPETROL a.s. záujemcom o tento tovar a zákazníkom.

Zákazník v tomto webe nájde okrem názvu a popisu výrobku i ďalšie doplňujúce informácie ako napr. technické listy a vyhlásenia o parametroch.

Tento web neslúži ako internetový či zásielkový obchod, jedná sa o poskytovanie informácií o tovare zákazníkom.

Veľkoobchodné vzťahy ( to je keď zákazník nakupuje tovar v rámci svojej podnikateľskej činnosti ) medzi spoločnosťou PARAPETROL  a zákazníkom sa riadia obchodným zákonníkom , zmluvnými obchodnými podmienkami a pri predaji minerálnych olejov i zákonom spotrebnej dani z minerálnych olejov.

Obchodné vzťahy medzi spoločnosťou PARAPETROL a.s. a  spotrebiteľom (fyzická osoba nakupujúca tovar nie v rámci svojej podnikateľskej činnosti). sa riadia občianským zákonníkom, zákonom o ochrane spotrebiteľa zmluvnými obchodnými podmienkami a pri predaji minerálnych olejov i zákonom spotrebnej dani z minerálnych olejov.

Orgánom dohľadu je Slovenská obchodná inšpekcia, Prievozská 32, 827 99 Bratislava, tel. 02/58272132.

Spotrebiteľské spory je možné riešiť alternatívne podľa zákona 391/2015 Z.z. o alternatívnom riešení sporov . Orgánom alternatívneho riešenia sporov je Slovenská obchodná inšpekcia, Prievozská 32, 827 99 Bratislava, tel. 02/58272132.

 

© 2018 parapetrol a.s. all rights reserved. Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x