OD 19.12.2020  MALOOBCHODNÁ ČINNOSŤ  PREVÁDZOK FIRMY PARAPETROL IBA AKO VÝDAJNÉ MIESTO 

VEĽKOOBCHODNÝ PREDAJ NIE JE OBMEDZENÝ


Vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR  č.45 sa od 19.12.2020 uzatvárajú maloobchodné prevádzky. Zákaz sa nevzťahuje v zmysle §1 odsek 2.) písmeno h.) na výdajné miesto tovarov zakúpených na diaľku (pri dodržaní predpísaných opatrení) to je zakúpených prostredníctvom webovej stránky alebo telefonicky.

Na základe vyššie uvedeného sú prevádzky  firmy PARAPETROL od 19.12.2020 pre maloobchodný predaj  v prevádzke iba ako výdajné miesto.

Maloobchodní zákazníci si môžu tovar zakúpiť prostredníctvom nášho e-shopu 

www.bauteko.info a www.i-stavba.sk

telefonicky na telefóných číslach, ktoré nájdete v tomto webe v sekcii

KONTAKTY - ZOZNAM PREVÁDZOK.

Zakúpený tovar Vám bude vydaný v našich prevádzkach.


         Všetkým zákazníkom ako aj dodávateľom ďakujeme za spoluprácu v roku 2020 a želáme krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov a do nového roku pevné zdravie, šťastie a úspechy.

O nás

O násSpoločnosť PARAPETROL vznikla v roku 1995 s názvom PARAMO Slovakia, s.r.o. ako dcérska firma českej rafinérie PARAMO a.s. Pardubice. V roku 1998 sa transformovala na akciovú spoločnosť a v roku 2001 v súvislosti s privatizáciou materskej spoločnosti sa osamostatnila a zmenila názov na PARAPETROL a.s..

Spoločnosť sa od svojho vzniku zaoberá distribúciou výrobkov spoločnosti PARAMO a.s. na slovenkom trhu ako aj poradenstvom k týmto výrobkom.

Jedná sa o minerálne a syntetické oleje pre motoristov, priemysel a poľnohospodárov značky PARAMO a MOGUL . K týmto základným značkám samozrejme dodávame i oleje ďalších významných značiek ako je CASTROL,  SHELL atď..

K stavebným výrobkom firmy PARAMO patria asfaltové hydroizolačné výrobky (asfaltové penetráky, asfaltové laky, tmely, suspenzie atď).

Postupne bol sortiment asfaltových výrobkov rozšírený o asfaltové pásy následne i o suché omietkové zmesi,stavebnú chémiu a ďalšie stavebné materiály.

Spoločnosť PARAPETROL a.s. sa v súčasnosti vďaka dlhoročným skúsenostiam radí medzi popredných odborníkov v dodávkach materiálov pre hydroizolácie (asfaltové pásy a asfaltové výrobky) , zatepľovanie, fasády (fasádne omietky) a opravy ciest (studená asfaltová zmes).

 

Sme členom SOAS a na našich prevádzkach ponúkame zákazníkom ucelený stavebný sortiment. Našou špecializáciou sú však:

 

 1. Asfaltové hydroizolačné výrobky značky PARAMO
 2. Asfaltové pásy značky NITRABIT. SLOVELAST a VELBIT
 3. Stavebné cementové lepidlá značky BAUTEKO, ATLAS
 4. Omietky, malty a štuky značky BAUTEKO, ATLAS
 5. Sadrové lepidlá,  stierky a omietky značky ATLAS a DOLINA NIDY
 6. Potery cementové i anhydritové znažky ATLAS
 7. Farbené fasádne omietky značky BAUTEKO, ATLAS
 8. Minerálna vlna PETRALANA, PETRAFAS
 9. Zateplovacie systémy PARAPETROL a ATLAS podľa ETA
 10. OSB a DURELIS dosky
 11. Doplnkový sortiment k zateplovaniu obvodových plášťov budov
 12. Doplnkový sortiment pre motoristov (nemrznúce zmesi a pod.)

Vďaka vybudovanej sieti našich prevádzok (pozri sekciu "kontakty") sme veľmi operativní a flexibilní. Našim veľkoodberateľom sme schopní zabezpečiť dodávky tovaru priamo na určené miesto vykládky do 3 dní, pričom odberateľ nehradí cenu dopravy.

© 2018 parapetrol a.s. all rights reserved. Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x