O nás

O násSpoločnosť PARAPETROL vznikla v roku 1995 s názvom PARAMO Slovakia, s.r.o. ako dcérska firma českej rafinérie PARAMO a.s. Pardubice. V roku 1998 sa transformovala na akciovú spoločnosť a v roku 2001 v súvislosti s privatizáciou materskej spoločnosti sa osamostatnila a zmenila názov na PARAPETROL a.s..

Spoločnosť sa od svojho vzniku zaoberá distribúciou výrobkov spoločnosti PARAMO a.s. na slovenkom trhu ako aj poradenstvom k týmto výrobkom.

Jedná sa o minerálne a syntetické oleje pre motoristov, priemysel a poľnohospodárov značky PARAMO a MOGUL . K týmto základným značkám samozrejme dodávame i oleje ďalších významných značiek ako je CASTROL,  SHELL atď..

K stavebným výrobkom firmy PARAMO patria asfaltové hydroizolačné výrobky (asfaltové penetráky, asfaltové laky, tmely, suspenzie atď).

Postupne bol sortiment asfaltových výrobkov rozšírený o asfaltové pásy následne i o suché omietkové zmesi,stavebnú chémiu a ďalšie stavebné materiály.

Spoločnosť PARAPETROL a.s. sa v súčasnosti vďaka dlhoročným skúsenostiam radí medzi popredných odborníkov v dodávkach materiálov pre hydroizolácie (asfaltové pásy a asfaltové výrobky) , zatepľovanie, fasády (fasádne omietky) a opravy ciest (studená asfaltová zmes).

 

Sme členom SOAS a na našich prevádzkach ponúkame zákazníkom ucelený stavebný sortiment. Našou špecializáciou sú však:

 

 1. Asfaltové hydroizolačné výrobky značky PARAMO
 2. Asfaltové pásy značky NITRABIT. SLOVELAST a VELBIT
 3. Stavebné cementové lepidlá značky BAUTEKO, ATLAS
 4. Omietky, malty a štuky značky BAUTEKO, ATLAS
 5. Sadrové lepidlá,  stierky a omietky značky ATLAS a DOLINA NIDY
 6. Potery cementové i anhydritové znažky ATLAS
 7. Farbené fasádne omietky značky BAUTEKO, ATLAS
 8. Minerálna vlna PETRALANA, PETRAFAS
 9. Zateplovacie systémy PARAPETROL a ATLAS podľa ETA
 10. OSB a DURELIS dosky
 11. Doplnkový sortiment k zateplovaniu obvodových plášťov budov
 12. Doplnkový sortiment pre motoristov (nemrznúce zmesi a pod.)

Vďaka vybudovanej sieti našich prevádzok (pozri sekciu "kontakty") sme veľmi operativní a flexibilní. Našim veľkoodberateľom sme schopní zabezpečiť dodávky tovaru priamo na určené miesto vykládky do 3 dní, pričom odberateľ nehradí cenu dopravy.

© 2018 - 2023 parapetrol a.s. all rights reserved. developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x