OD 19.12.2020  MALOOBCHODNÁ ČINNOSŤ  PREVÁDZOK FIRMY PARAPETROL IBA AKO VÝDAJNÉ MIESTO 

VEĽKOOBCHODNÝ PREDAJ NIE JE OBMEDZENÝ


Vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR  č.45 sa od 19.12.2020 uzatvárajú maloobchodné prevádzky. Zákaz sa nevzťahuje v zmysle §1 odsek 2.) písmeno h.) na výdajné miesto tovarov zakúpených na diaľku (pri dodržaní predpísaných opatrení) to je zakúpených prostredníctvom webovej stránky alebo telefonicky.

Na základe vyššie uvedeného sú prevádzky  firmy PARAPETROL od 19.12.2020 pre maloobchodný predaj  v prevádzke iba ako výdajné miesto.

Maloobchodní zákazníci si môžu tovar zakúpiť prostredníctvom nášho e-shopu 

www.bauteko.info a www.i-stavba.sk

telefonicky na telefóných číslach, ktoré nájdete v tomto webe v sekcii

KONTAKTY - ZOZNAM PREVÁDZOK.

Zakúpený tovar Vám bude vydaný v našich prevádzkach.


         Všetkým zákazníkom ako aj dodávateľom ďakujeme za spoluprácu v roku 2020 a želáme krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov a do nového roku pevné zdravie, šťastie a úspechy.

Zber obalov

Podľa katalógu odpadov sú obaly  obsahujúce zvyšky nebezpečných  látok alebo kontaminované nebezpečnými látkami zaradené pod kódom 15 01 10 a označené ako N to znamená , že i kovové sudy obsahujúce zvyšky minerálneho oleja sú nebezpečným odpadom a k ich likvidáciu môže vykonávať iba oprávená osoba.

Naša firma nevykonáva likvidáciu kovových sudov, posúdení  však ich  vhodnosti  k opakovanému použitiu  a v rámci dodávok minerálnych olejov odoberá od svojich zákazníkov  nepoškodené kovové sudy znečistené minerálnym olejom, vyčistí ich a opakovane naplní.

Opakované používanie obalov je jednou zo základných priorít ochrany životného prostredia.

Späť k článkom

© 2018 parapetrol a.s. all rights reserved. Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x