Dekoračné nátery a omietky FOX

  • Spálňa natretá dekoračným náterom DIAMENTO posypaný drobným diamantovým práškom dodá interiéru šľachetnosť a pôvab.
  • Ľahko aplikovateľný dekoračný náter KALAHARI vytvorí vo vašej hale vzhľad pripomíňajúci púštnu panorámu.
  • Efekt HODVÁBNA CESTA vytvorí vo vašej obývačke 3D perleťovú patinu.

A ďalšie a ďalšie možnosti dekoratívnych úprav vášho interiéru nájdete na  internetových stránkach výrobcu tu, ktorého sme obchodné zastúpenie pre Slovensko.


Na stene v obývačke už nemusíte mať len obyčajnú farbu. V kurze sú štruktúrované efekty.

Efekt hrdze, piesku, mesačnej skaly či diamantového prachu môže mať aj stena u vás doma. Rôzne kreatívne a štruktúrované nátery výborne dopĺňajú štýl interiéru a steny sa vďaka nim stávajú priamou súčasťou dizajnu. Aj preto sa stali miláčikom interiérových dizajnérov a hitom medzi majiteľmi bytov a domov. 

 


Definovanie materiálu, farieb a efektu povrchu interiérových stien je pre mnohých dlhodobá záležitosť, a preto ju netreba podceniť.


 

Podčiarknutie industriálneho štýlu

Medzi trendy v interiérovom dizajne sa v posledných rokoch dostal industriálny štýl. Inšpiráciu berie v 19. storočí, keď na okrajoch miest začali vznikať výrobné továrne, dielne a haly, ktoré sa však postupom času rozšírili aj do mestských centier. Neskôr sa tieto priemyselné objekty začali rekonštruovať a využívať ako obytné priestory. K charakteristickým prvkom patria surový betónový a málo opracovaný povrch, oceľové konštrukcie a potrubia, množstvo textúr a nedokonalých povrchov, ale aj priemyselné svietidlá – lampy s kovovým vzhľadom, veľké žiarovky. Práve k nemu sa výborne hodia steny s efektom hrdze, hliníka alebo betónu.

Stena, na ktorú sa dá písať

Steny natreté tabuľovou farbou už dnes nie sú výnimkou v slovenských kaviarňach či reštauráciách. Dá sa však skvelo využiť aj do štýlových domácností. Milovať ju budú deti vo svojich izbách, svoje uplatnenie však môže nájsť aj v kuchyni pri písaní nákupných zoznamov či milých odkazov.

Závan luxusu alebo exotiky

Existuje ale oveľa viac motívov, ktoré si môžete dať na stenu. Napríklad, trblietavý dekoračný náter, ktorý pôsobí ako posypaný diamantovým prachom, a to dokonca vo viacerých odtieňoch. Elegantné interiéry doladí efekt antického pieskovca, kreatívne duše poteší mesačná skala alebo piesková búrka. Fantázii, ale ani stenám, sa už medze nekladú.

 

Späť k článkom

© 2018 - 2023 parapetrol a.s. all rights reserved. developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x