OD 19.12.2020  MALOOBCHODNÁ ČINNOSŤ  PREVÁDZOK FIRMY PARAPETROL IBA AKO VÝDAJNÉ MIESTO 

VEĽKOOBCHODNÝ PREDAJ NIE JE OBMEDZENÝ


Vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR  č.45 sa od 19.12.2020 uzatvárajú maloobchodné prevádzky. Zákaz sa nevzťahuje v zmysle §1 odsek 2.) písmeno h.) na výdajné miesto tovarov zakúpených na diaľku (pri dodržaní predpísaných opatrení) to je zakúpených prostredníctvom webovej stránky alebo telefonicky.

Na základe vyššie uvedeného sú prevádzky  firmy PARAPETROL od 19.12.2020 pre maloobchodný predaj  v prevádzke iba ako výdajné miesto.

Maloobchodní zákazníci si môžu tovar zakúpiť prostredníctvom nášho e-shopu 

www.bauteko.info a www.i-stavba.sk

telefonicky na telefóných číslach, ktoré nájdete v tomto webe v sekcii

KONTAKTY - ZOZNAM PREVÁDZOK.

Zakúpený tovar Vám bude vydaný v našich prevádzkach.


         Všetkým zákazníkom ako aj dodávateľom ďakujeme za spoluprácu v roku 2020 a želáme krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov a do nového roku pevné zdravie, šťastie a úspechy.

BAUTEKO MARMOLIT

BAUTEKO MARMOLITBAUTEKO MARMOLIT
MOZAIKOVÁ OMIETKA

VZORKOVNÍK - 42 odtieňov , pre kompletn VZORKOVNÍK klikni na "na stiahnutie"

HLAVNÁ CHARAKTERISTIKA: 

BAUTEKO MARMOLIT je vodou riediteľná mozaiková omietka s obsahom prírodného kaminiva, pri spracovaní pastovitá a neškodná pre životné prostredie. Používaná najmä na dekoratívne úpravy soklov. Je tiež vhodná na omietanie stien, múrov a stĺpov v exteriéri aj interiéri. Mrazuvzdorná, umývateľná, farebne stála, čiastočne paropriepustná, s dlhou životnosťou. Nie je vodenepriepustná.

SPOTREBA MATERIÁLU:  Cca 4 kg/m. 

RIEDENIE: Vodou – ak je potrebné v závislosti od teplotných podmienok (ideálna 20°C voda z vodovodu), maximálne však 0,5-1 dl/vedro. 

PENETRAČNÝ NÁTER: Doporučená penetrácia BAUTEKO Silikón. Pri tmavýh odtieňoch doporučené tónovanie penetrácie.

Spotreba penetrácie:  v neriedenom stave 1-1,5dl/m2, podľa nasiakavosti daného povrchu. Riedi sa vodou, ideálna 20°C čistá voda. Pomer 1L/penetračný náter 0,5-0,8L/vody, podľa teploty prostredia a povrchu. Aplikuje sa maliarskou štetkou alebo valčekom.Meno:
E-mail:
Správa:

© 2018 parapetrol a.s. all rights reserved. Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x